Szukaj

Newsletter

Lista produktów producenta: Baby Design

Baby Design to bardzo popularna i szanowana przez klientów polska firma. To czołowy polskich producent posiadający w ofercie: wózki spacerowe, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, leżaczki, łóżeczka turystyczne, czyli wszystko czego potrzebuje nasze Dziecko w początkowym okresie życia.
Rynek podbija ich najnowszy produkt, uniwersalny wózek dziecięcy Baby Design Lupo (również w wersji Lupo Comfort). Firma gwarantuje wysoką jakość wykonania i gustowny design produktów, oraz bardzo dobrą jakość wykorzystanych materiałów. Ponadto zapewnia bardzo przyjazny szybki i fachowy serwis. To sprawdzona marka na polskim rynku artykułów dziecięcych już od bardzo wielu lat. Wszystkie opinie klientów są bezsprzecznym potwierdzeniem dobrej opinii. W połączeniu z tym, że cechuje je bardzo atrakcyjna cena – Baby Design - to wybór godny polecenia w naszym sklepie.
U nas w KidsRelax posiadamy szeroki wachlarz produktów Baby Design – począwszy od wózków dziecięcych a skończywszy na fotelikach samochodowych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Telefon:532 178 238

Skontaktuj się poprzez e-mail

Wyprzedaż

W tej chwili brak wyprzedaży