Szukaj

Newsletter

Lista produktów producenta: X-lander

X-lander jest zdecydowanym liderem w produkcji artykułów dziecięcych w Polsce i na większości rynków Europy Środkowej, Wschodniej i Skandynawii.Marka X-Lander jest znana i doceniana. Wpływa na to kilka czynników: współpraca ze znanymi projektantami, szeroka gama produktów stanowiąca odpowiedź na zróżnicowane potrzeby użytkowników, doskonałego gatunku materiały, innowacyjne konstrukcje i staranne wykonanie.

Wyroby X-Lander są skierowane do aktywnych i wymagających rodziców, dlatego są stale unowocześniane i doskonalone. Marka X-lander wspierana jest przez rozwinięty i przyjazny dla klienta serwis. KidsRelax poleca sprawdzone modele X-lndera: X Lander XA, oraz X-Lander XMove , które spotykają się z bardzo pozytywnymi opiniami użytkowników. Wózki głęboko spacerowe, spacerówki? Szukasz czegoś oryginalnego, gustownego, nowoczesnego? Mamy odpowiedź: X-Lander.


Kolekcja 2014/2015 to nowe wózki wśród których pozostają najpopularniejsze modele takie jak xmove i xa oraz zupełne nowości takie jak najnowszy lekki wózek Xciti, xpulse oraz xfit. Wózki dostępne w kolekcji terenowej lub miejskiej.Nowością jest system color mixer który pozwala na dobranie do zestawu śpiworka w dowolnym kolorze (nie koniecznie pod kolor wózka). Śpiworek pełni funkcję śpiworka do gondoli, śpiworka z kapturem do spacerówki jak i pokrowca na nóżki. Najnowsze modele z kolekcji 2014 posiadają również kompatybilność z fotelikami samochodowymi wybranych marek (X-lander, Maxi Cosi, Recaro, Cybex BeSafe itd). Sprawdź naszą ofertę wózków X-lander

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Telefon:532 178 238

Skontaktuj się poprzez e-mail

Wyprzedaż

W tej chwili brak wyprzedaży